Montáž nabíjení pro sledovací kameru


Montáž nabíjení pro sledovací kameru
800 Kč(s DPH 21 %) Skladem: 20 ks

Kabel od autonabíječky pro kameru na sledování provozu (DVR kameru) nainstaluji pod palubní desku a pod plasty protáhnu k vnitřnímu zrcátku.

Popis
Kamera pro nahrávání provozu se sama spustí po zapnutí klíčku zapalování a automaticky se vypne, jakmile vozidlo zaparkujete.

Vyrobím samostatnou autozásuvku pod palubní deskou. Autozásuvka vozidla tak zůstane volná a můžete ji využít např. pro nabíjení tabletu, notebooku nebo jako zapalovač.

Skrytou autozásuvku zapojím tak, že je napájena jen se zapnutým klíčkem zapalování. Tím pádem nemůže dojít k vybití autobaterie při delším stání vozidla.

Adaptér, který máte ke kameře, nijak nepoškodím. Tak, jak je, bude zapojen do vyrobené autozásuvky, takže se dá později přendat do jiného auta nebo ve stejném autě vyměnit za jiný (bez poškození nabíječky, adaptéru).

V ceně je: jedna autozásuvka a její montáž pod palubní desku.

Službu si můžete objednat samostatně nebo v rámci montáže handsfree Parrot.
Dotaz   

Po odeslání bude na Váš email odesláno potvrzení. Odpovím vám tak rychle, jak to půjde.

Stránky jsou pouze katalog (není to eshop). Zboží ani služby nejdou objednat online. Zboží neposílám, pouze montuji v mojí dílně v Praze 5 - Jinonicích. Pokud máte zájem o montáž, prosím, napište mi.

Kontaktní informace

Miroslav ČevelaMiroslav Čevela

Po - Pá: 10 - 18 h

Dílna:
Rohatecká 24,

Praha 5 - Jinonice

Foto z montáží